Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle Ana Sayfa İş Arayanlar İş Verenler
Üye Girişi
 
Üye Adınız :
Şifreniz :
Üye ol | Şifremi Unuttum
Menü
İçerik

Destekleyenler :
milli piyango sonuçları


Hakkımızda

GemiPersoneli.gen.tr nedir?

Türkiyede yıllardır varlığı göz ardı edilen, denizcilik sektörü için hazırladığımız gemipersoneli.gen.tr sitesi, bu sektörde çalışan personel ve firmalara yönelik, iş arayanlarla-işverenleri buluşturan, web tabanlı bir organizasyonun adresidir.
Gemilerde çalışan gemiadamlarının ve Armatör firmaların yıllardır çekmekte oldukları sıkıntıları nasıl çözebiliriz diye düşünürken GemiPersoneli.gen.tr doğdu.
GemiPersoneli.gen.tr denizcilik sektöründeki bir boşluğu doldururken ülkemiz için de büyük bir kazanç olacak.

Amacımız;

Gelişen teknoloji ile birlikte, internet-recruitment ya da online recruitment olarak adlandırılan web tabanlı iş ve personel bulma sistemi, bir çok insan kaynakları ve danışmanlık firmaları tarafından uygulanmaktadır. Ülkemizde bu alanda faaliyet gösteren birçok genel amaçlı ik web sitesi olmasına rağmen ne yazık ki hiç birisi Denizcilik sektörüne hitap edememektedir. Bunun sebebi ise sektörün kendine has özellikleri ve değişken kriterleri olarak açıklanabilir. Ülkemiz ve denizcilik sektöründeki bu büyük eksikliği www.gemipersoneli.gen.tr sitesi ile gidermeyi amaçlamaktayız.
GemiPersoneli.gen.tr, Denizcilik sektöründe , iş ve personel konusundaki sıkıntıları hafifleterek teknoloji destekli yöntemlerle çözmeyi, Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı gemi personeli databank' ını oluşturmayı hedeflemektedir.

GemiPersoneli.gen.tr ile ne değişecek;

İş ortamındaki rekabet şartlarının zorlaştığı günümüzde, bütün sektörlerde olduğu gibi denizcilik sektöründe de, yapılan işin kalitesinde birinci derecede etken olan insan faktörünün önemi kendini hissettirmektedir.
Bu doğrultuda "Doğru işe doğru adam" felsefesiyle yola çıkan gemipersoneli.gen.tr, denizcilik firmalarına aradıkları kriterlere en uygun personeli yüzlerce hatta binlerce CV arasından seçebilme imkanı tanımaktadır.
Bu güne kadar armatör firmalar gemilerde çalışacak personel ihtiyaçlarını, genellikle şirketlerine yapılan başvurular, referanslar ve simsar adı verilen aracılar vasıtasıyla karşılamaktaydı.
İş arayan gemiadamları ise kapı kapı denizcilik firmalarını dolaşıp tek tek başvuru formu doldurur ya da yine simsarlara başvurarak binbir güçlükle iş bulmaya çalışırdı.
Sektör firmalarının genellikle İstanbul'da yoğunlaştığı göz önüne alınırsa, diğer şehirlerde yaşayan gemiadamlarının çektiği sıkıntılar daha iyi anlaşılır.
GemiPersoneli.gen.tr' un oluşturduğu sistem sayesinde iş arayan gemiadamları kapı kapı dolaşmak zorunda kalmadan, Türkiye'nin neresinde olursa olsun internet üzerinden form doldurarak kendi CV'sini oluşturacak ve yüzlerce firmaya anında, zahmetsiz başvuru yapma şansını yakalayacak.
İşveren firmalar da başvurular arasında boğulmadan, yeterlik, tecrübe, sertifika ve eğitim durumu gibi daha birçok kriterlere göre arama / süzme yaparak aradığı özelliklere sahip personele, en hızlı ve ekonomik şekilde ulaşabilecek.
GemiPersoneli.gen.tr'a nasıl ulaşılır derseniz, artık günlük yaşamımıza kadar nüfuz etmiş olan teknolojinin son numarası internete nereden ulaşılıyorsa oradan. Evinizde, işyerinizde bilgisayarınız yoksa en yakın internet kafeye gidin, biz oradayız.

www.gemipersoneli.gen.tr
İletisim@gemipersoneli.gen.tr
Anket
Site Araçları