Ana Sayfam Yap Favorilerime Ekle Ana Sayfa İş Arayanlar İş Verenler
Üye Girişi
 
Üye Adınız :
Şifreniz :
Üye ol | Şifremi Unuttum
Menü
İçerik

Destekleyenler :
milli piyango sonuçları


Gizlilik Prensipleri
GemiPersoneli.gen.tr üyelerine ait bilgilerin gizliliğini sağlayarak güvenilir bir platform oluşturmayı amaçlamaktadır.

- Sitemizde iş arayan adaylar tarafından doldurulan başvuru formlarındaki bilgilerin gizliliği iki pozisyonda değerlendirilmektedir.

PASİF pozisyon Bekleme durumu,
Adaylar form doldurduktan sonra PASİF pozisyonu tercih ederlerse doldurduğu formdaki bilgiler tamamen gizlenerek hic bir kullanıcı tarafından görülemez. Kullanıcı kendi bilgilerinin tamamını her zaman görebilir, dilediği zaman bilgilerinde değişiklik yaparak güncelleyebilir.

AKTİF pozisyon İş arama durumu
AKTİF pozisyonu seçen adayların doldurduğu formlar, sistem tarafından düzenlenerek KISITLI CV ve DETAYLI CV olmak üzere iki çeşit CV haline getirilir.
KISITLI CV firmaların kullanımına açıktır. Personel arayan firmalar bu CV' leri inceleyebilirler fakat adayın adı ve soyadı ile iletişim bilgilerini (Adres, telefon, e-posta adresi) görüntüleyemezler. Ancak görüşme aşamasında, firmalar talep ettiğinde ve gemipersoneli.gen.tr yetkilileri tarafından uygun görülürse bilgiler firmalara verilebilir.
DETAYLI CV 'de ise adayın bütün bilgileri yer almaktadır. Bu CV'ler hiçbir sayfada görüntülenmez. Adayın kendi isteği ile başvurduğu firmalar tarafından ve kendisi tarafından her zaman görüntülenebilir.

Adaylar dilerse DETAYLI CV' lerini yazıcıdan çıkartarak kendi istedikleri firmalara başvuru formu olarak elden verebilir, böylece şahsi başvurularında her firmada ayrı ayrı form doldurma zahmetinden kurtulabilirler. Bu hizmet üyelerimize gemipersoneli.gen.tr tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

Ayrıca
- Üye firmalar hakkında, sitemizde tanıtıcı bilgiler verilebilir.
- Üyeler siteye girerken kullandıkları kullanıcı adı şifrelerinin korunmasından kendileri sorumludur. Üyeler tarafından bu bilgilerin üçüncü şahıslara verilmemesi gerekir.
GemiPersoneli.gen.tr bu bilgilerin başkaları tarafından kullanılmasını önleyici teknik önlemler almıştır.
- GemiPersoneli.gen.tr istatistik tutmak veya oluşabilecek güvenlik sorunlarını çözmek amacıyla sayfalarda gezinen kişilerin yaptıkları işlemleri, gördüğü sayfaları, bilgisayar IP numaralarını, süre ve tarihlerini kayıt etmektedir.
- GemiPersoneli.gen.tr kullanıcı bilgileri ve haklarının korunması konusunda azami gayreti göstermeyi kendine görev bilmektedir.

GemiPersoneli.gen.tr'u tercih ederek gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.
Anket
Site Araçları